Přihlásit se

  1. Při prvním přihlášení použijte svou vstupenku SMS ticket
  2. Po přihlášení si můžete založit uživatelský účet a nastavit vlastní heslo
Výhoda uživatelského účtu spočívá v tom, že vstupenku od smsticket můžete použít přesně pětkrát, ale s uživatelským účtem vám workshop zůstává přístupný neomezeně. Berte na vědomí, že když proměníte svou smsticket vstupenku v uživatelský účet, tato vstupenka logicky přestane fungovat a dál se k workshopu přihlašujete e-mailovou adresou a heslem, které jste si nastavili při založení účtu.

Smsticket

Zadávejte pouze čísla, pomlčky se doplní samy.

Uživatelský účet

Zapomenuté heslo?

Nechte si poslat odkaz pro obnovení.

Časté otázky

Budou vstupenky platit i po Novém roce?

Se vstupenkou se bude možné přihlásit i v roce 2021! Pořád platí, že založením uživatelského účtu si zajistíte ke kurzu neomezený přístup v budoucnu, třeba i za 5 let.

Kde si založím uživatelský účet?

Po zadání smsticket vstupenky se v pravém horním rohu překliknete na registrační formulář.

Musím workshop absolvovat celý na jeden zátah?

Dokud jste přihlášeni, můžete si dát pauzu a vrátit se třeba druhý den nebo si pustit nějakou část opakovaně. S jednou smsticket vstupenkou se můžete přihlásit celkem pětkrát. S uživatelským účtem máte ke kurzu neomezený přístup.

Jak to přesně funguje s počítáním přístupů?

Systém vás automaticky nechá přihlášené, dokud nekliknete na tlačítko odhlásit nebo dokud nezavřete prohlížeč. Přístup z jiného zařízení se počítá jako nové použití vstupenky.

Zapomněl jsem, kolikrát už jsem použil/a vstupenku.

Když jste aktuálně přihlášeni, můžete si počet použití vstupenky zobrazit v pravém horním rohu.

Kontaktní formulář

Pokud stále není něco jasné nebo máte potíže s přihlášením, popište svůj problém ve formuláři níže. Nezapomeňte připojit číslo vstupenky a telefonní číslo. Pokusíme se vám pomoci co nejdříve.